Arma Patent ® Ofisi "Hizmette 7 Yıl"

Marka Tescil İstanbul

"Arma Patent" ® Danışmanlık Hizmetleri Ofisi;
Marka, Marka Tescili, Marka Tescilleri, Marka araştırma, Marka Tescili, Marka Arama, Marka Sorgulama, Marka Tescil Belgesi, Marka Tescil İşlemleri, Marka Tescilleme, Marka Tescili, İsim Tescili, Logo tescili, Şekil Tescili, Faydalı Model Tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili, Barkod tescili, Barkod Numara Tahsisi, Marka Tescil Başvurusu, Marka Takip Danışmanlığı Hizmetlerini Kaliteli, Müşteri Bilgilerinin Korunması Titizliğiyle, Müşteriye Tam Bilgi Verme Prensibiyle Yapmaktadır... "

Denenmiş Bir Daha Denenmez!
Yapmakta Olduğumuz Danışmanlık İşimizde; Ürün, Mal, İmalat Ürünü, Emtia Olmadığı İçin, Müşterinin Kandırılması, Müşteriye Eksik Bilgi Aktarılması/verilmesi gayet normaldir. Çünkü yapılacak iş hizmet sektörüdür ve alacağınız belgelerin size dönüşümü 1 bir yıllık süre sonunda size dönecektir.. Bunun için, işinizi vermeyi tercih ettiğiniz danışmanlık firmalarını referanslarından sorunuz ve bilgi alınız, Aldanmayınız!

"Markalaşma Stratejileri En Stratejik Yatırımdır" Markalaşma bir firmanın en stratejik yatırımlarından biri konumundadır. Bu nedenle markalaşmayı yalnızca isim, sembol, tasarım ya da bunların kombinasyonunun geliştirilmesi ile sınırlı olarak ele almak, bu stratejik yatırım alanında son derece riskli bir girişim anlamına gelmektedir. Markalaşma tüketicilerin satın alma kararları üzerinde markalaşmamış ürünlere göre rekabette avantaj sağlamaktadır.

"Zira markalaşma, standart kalite ve hizmet garantisi içerdiği varsayımıyla tüketicinin alışverişinde hata riskini azaltan bir unsur olarak değerlendirilmekte, markalaşmış ürün ve firmaların markalaşmamış ürün ve firmalara tercih edilmesini sağlamaktadır. Ancak, markalaşmanın bir ürün ya da firmanın pazardaki algılanan değerini yükseltebilmesi ve pazarda öngörülen şekilde konumlanmasını sağlayabilmesi belirli koşullara bağlıdır.

Eğer "Markalaşma" kararı vermiş firma tarafından tutarlı olarak iletilen ve sergilenen iyi tanımlanmış belirli değerler sözkonusu değilse, reklam, promosyon, isim değişikliği, logo tasarımı ve diğer aktiviteler hiç bir şekilde başarılı bir marka oluşturulması için yeterli olmayacaktır.

Marka nedir? Kişi adları, sözcükler, şekiller, harfler, sayılar gibi baskı yoluyla yayınlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işaretin Türk Patent Enstitüsü (TPE) tarafından gerekli süreçler ve işlemler tamamlandıktan sonra bir belge ile koruma altına alınmasıdır.

Marka ismi nasıl olmalıdır?
- Yeni bulacağınız markanın telafuzu, okunuşu sedası kulağa hoş gelmelidir.

- Markanız kolay okunabilmeli akılda kalıcı, dikkat çekici ve mümkün olduğunca kısa olmalıdır.

- Markanızı yaratırken şirket ismi değil markanın kendisi ön planda olmalıdır.

- Markanın üzerinde kullanılacak, uygulanacak logo, renkler ve şekiller insanlar üzerinde etki bırakacak nitelikte olmalıdır. “1 (BİR) saniyede yani ilk bakışta bir etkileşim olmalıdır”.

- Markanın hedef kitleniz tarafından rahat anlaşılabilir olmalıdır. Arma Patent

Arma nedir? Genel olarak armalar gerçek kişiler ile ilgilidir, ancak çok kişi, ülke, örgüt, vs. arma vardır. Bir devletin, bir hanedanın ya da bir kentin, ismin, logonun, markanın simgesi / sembolü olarak kabul edilmiş resim, harf ya da şekillere "Arma" denilmektedir.

Not: Barter, promosyonlu, hediyeli, domain tescili (web sitesi ismi - alan adı tescili) gibi halk tabiri ile eşantiyonlu iş yapmıyoruz / almıyoruz!